Mehmet Akif Ateşi başına vurmuş Yabancı faişe Tuana

Mehmet Akif Ateşi başına vurmuş Yabancı faişe Tuana
Mehmet Akif Ateşi başına vurmuş Yabancı faişe Tuana

Değişik bir ülkeden geldiğim için sizin ülkenizdeki azgın bayanlar ne derece Ateşi başına vurmuşdir öğrenmiyorum ama benim yatağıma girdikten sonra alevler içinde yanacaksınız! Mehmet Akif Ateşi başına vurmuş Yabancı faişe Tuana olarak buraya henüz Yeni geldim diyebilirim. İlk gelişim çok uzun seneler evveldi ancak değişik bir şey için gelmiştim buraya! Büyük bir Shakira hayranlığım vardı ve İstanbul konseri için Türkiye ’ye gelme sansına sahip olmuştum. Ancak bu son gelişim hiçte daha öncekisi gibi masumane değil. En azından benim için değil. Bildiğiniz üzere topaklarımızda kanlar akıyor. Bizimde artık ülkemizden parçalayıp buraya gelme zamanımızın geldiğini düşündük. Minik bir kardeşim var ve ona bakmak için yapıyorum bu isi. Kendisini tabi ki bu isten haberi yok ancak bir gün haberi olursa muhtemelen ben öte ki dünyaya gitmiş olacağım.

Kardeşim henüz 11 yasında ve mektebe gidiyor. Mektep giderleri, kaldığımız konut kirası, kılık elbise ve öbür lüzumlar bu is haricinde yapılacak her iste zafersiz olmama neden olacaktı. Düşünsenize aylık minimum fiyatla çalışıyorsunuz ve öbür aya bir kuruş çoğalmıyor! Sizde çok bağışlama edersiniz köpek gibi çalışmaya devam ediyorsunuz. Beğendiğinize ve kardeşine zaman dahi ayıramıyorsunuz! İste bundan dolayı hoşluğum ile bedenim ile para kazanmayı seçim ettim. Bundan dolayı da asla yadırganmak istemiyorum. Mehmet Akif Escort olarak ben geleceğe bakarken kimse namus bekçiliği yapmasın lütfen. Herkesin bu kanunumda bazı hayalleri var ve ben o hayalleri reelleştirmek ismine bu isi yapıyorum.

Ateşi başına vurmuş bir kadın olduğumu yatakta en iyi siz kavrayacaksınız. Tüm geçmişim ismine o kadar hırslı ve azimli ilişki yasıyorum ki bunu yasamadan size aktarabilmem çok olası değil. Yabancı faişe olarak piyasada bulunan yurttaşlarımdan bu isi yapanlarla beni bir yakalamayınız! Onlar birileri tarafından güçle çalıştırılıyor ve isteyerek Sex yapmıyorlar. Oysa ben? İsteyerek ve arzulayarak Sex yapmak zorundayım zira ize fakirim! Şuan usuma inanın başka bir şey gelmiyor. Şayet yazılarımda kusur varsa veya kavramadığınız bir şey varsa çok özür dilerim. Yalnızca lise senelerimde gördüğüm Türkçe ile anlattım kendim. Beni seçim ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

sizlere umraniyeorospu.com farkıyla sunulmuştur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*