Otellerde görüşme yapan Yabancı faişe Margarita

Otellerde görüşme yapan Yabancı faişe Margarita
Otellerde görüşme yapan Yabancı faişe Margarita

Burası artık bizim ikinci ülkemiz olmuş vaziyette. Burayı o kadar çok hoşlanıyoruz ki, burada kalabilmek için bu işi yapıyorum. Otellerde görüşme yapan Yabancı faişe Margarita olarak şayet bu işi yapmazsam burada istediğim hayatı yaşayamam. Bundan dolayı son iki yıldır devamlı olarak bu işi yapıyorum. Bu sektörde olup Rus orijinli her kadına güvenmemeniz gerektiğini söylemek istiyorum. Dış görünüşü hoş olsa da vajinası patates olabilir. Bunun için ilişkiye gireceğiniz kadını seçim ederken Kriterleriniz arasına kesinlikle, ne kadar zamandır bu işi yaptığı bilgisini koyun. Ben varsayımı olarak dört yıldır buradayım ve ilk iki sene süresince üvey babamın yollamış olduğu harçlıklarla burada yaşadım. Tabi bütün zamanlı olmayan işlerde de çalıştım.

Ancak duyurumun başında da belirttiğim gibi, burada istediğim hayatı yaşayabilmek ismine Yabancı faişe olmaya karar verdim. Şuan hem işimden hem de yaşadığım hayattan dolayı çok mutluyum. Hoşluğum ve muamelelerimden dolayı da alıcılarım benden çok memnun. Umarım hayat bu biçimde devam eder. İnsanların beğendiği işi yaparak hayal ettikleri hayatı sürebilmesi kadar özel ve hoş bir şey yok diye düşünüyorum.

Rus Escort olarak şuan 24 yaşındayım ve anal Sex yapmaya henüz Yeni başladım. Ancak kavanoz kapağı genişliğinde aleti olan bireylerle arkadan ilişkiye henüz giremiyorum. Zamanla anal deliğimin genişleyeceğine inanıyorum. Şuan için anlatacaklarım bu kadar. Şayet duyurum sizin için uygunsa ve benimle Sex yapmak mevzusunda kararlıysanız, bu sayfa üzerinden benimle irtibata geçebilir, diyaloğa girebilirsiniz.

sizlere umraniyeorospu.com farkıyla sunulmuştur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*