Yabancı Yabancı faişe Aden

Yabancı Yabancı faişe Aden
Yabancı Yabancı faişe Aden

Sizlerle tanışmanın vermiş olduğu coşkuyla yazıyorum bu yazıyı. Şayet yanlış ifade ettiğim bir yer olursa lütfen bağışlayın beni! Yabancı Yabancı faişe Aden olarak iş yaşamına Yeni atıldım. Hakikatinde 28 yaşındayım ve Sex mevzusunda deneyimli bir kadınım ancak Sex yaparak para kazanma mevzusunda oldukça deneyimsizim diyebilirim. Benim bu işe Yeni başladığımı bilen bazı timsahlar, Sex sonrası para vermemek için mazeret uydurdular ancak bu sektörde yalnızca Yeni olduğumu, gözümün sarih olduğunu varsayım edemediler. Bundan dolayı ilişkimizin daha sıhhatli olması açısında ödemeleri yatağa uyumadan evvel alıyorum. Kendimden bahsedeceğim ancak merak ettiğiniz ve benim duyuruda yazmayı unuttuğum şeyleri lütfen altta bulunan yorum kısmında iletiniz. Kısa vakit içerisinde size dönüş yapacağım ve dilerseniz buluşma vereceğim.

Dışarda gördüğünüz Sexi bir kadının en ne çok neresine bakarsınız? Popo ve göğüslerine öyle değil mi? Sizi azdıracak bir fiziğe sahibim diyebilirim. Şayet penisinizin konuşma yetisi olsaydı, beni becermenizi için sizinle birebir konuşurdu. Yabancı faişe olarak bu mevzuda çok ciddi olduğumu size belirtmek istiyorum.

Yalnız göğüslerimi yalarken, ısırmadan yalamanızı ehemmiyetle rica ediyorum. Bazı alıcılarım var ki köpekbalığından farksız. Bunun dışında dişlerini fırçalamayan şahısların vajinamı yalamasını da istemiyorum. Yabancı faişe olarak varsayım ettiğinizden daha çok titiz bir kadınım ve hoşluğumu pakliğime borçluyum. Şayet sizde benimle uzun ve ayrıntılı bir cinsel ilişki yaşamak isterseniz, bu sayfa üzerinden bana erişebilirsiniz.

sizlere umraniyeorospu.com farkıyla sunulmuştur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*